Akumulatory Motocyklowe

Akumulatory motocyklowe :

W naszej ofercie znajdziecie również Państwo pełną gamę akumulatorów dla motocykli, quadów, skuterów wodnych i śnieżnych oraz kosiarek a także do innych pojazdów tego typu.

Wśród oferowanych produktów znajdują się akumulatory standardowe o podwyższonych parametrach rozruchu a także w technologii AGM (Absorbed Glass Mat).

Zaproponowaliśmy Państwu dwie linie produktów : bardzo dobrze znaną przez użytkowników markę Varta oraz produkty marek Motopower, Powerbat, które powstają w oparciu o licencję firmy Yuasa – chyba najbardziej rozpoznawalną markę i cieszącą się największym uznaniem wśród motocyklistów.

Firma MOTOPOWER produkuje swoje akumulatory na licencji Yuasa. W celu zapewnienia wysokiej trwałości akumulatory motocyklowe są przechowywane w stanie naładowanym i suchym. Dopiero użytkownik decyduje o pierwszym uruchomieniu i rozpoczęciu życia akumulatora. Do każdego akumulatora dołączona jest odpowiednio odmierzona ilość elektrolitu a także śruby mocujące klemy i przewody odpowietrzające.

VARTA – jedna z najbardziej renomowanych i uznanych firm na rynku akumulatorów. Akumulatory motocyklowe VARTA stosowane są na pierwszy montaż przez wielu producentów motoryzacyjnych na świecie. Szeroki asortyment akumulatorów motocyklowych pokrywa całkowicie zapotrzebowanie we wszystkich markach i typach pojazdów.

Zalety akumulatorów motocyklowych AGM :

  • - odporne na wycieki i wstrząsy, dzięki uwięzionemu elektrolitowi, sprawdzają się nawet w najcięższych warunkach offroadowych
  • - minimalne samorozładowanie przy niezwykłej trwałości
  • - wyjątkowa wysoka wydajność przy uruchamianiu silnika
  • - minimalne samorozładowanie przy niezwykłej trwałości
  • - wyjątkowo wysoka wydajność przy uruchamianiu silnika, wartości dużo powyżej normy EN/DIN